Master Tary Yip İle Tai Chi Atölyeleri

Tary Yip Tai Chi Kıbrıs Workshop

Avrupa’nın en iyi Tai Chi ustalarından Tary Yip hem yeni başlayan hem de deneyimli Tai Chi öğrencilerine uygun 2 atölye çalışması için Kıbrıs’a geliyor.

2 Mart 2019 10:00-16:00 16 Adım Tai Chi ve 10 Temel
3 Mart 2019 10:00-16:00 16 Adım Tai Chi Kılıç
Yer: Gönyeli, Kıbrıs
Kayıt: tarik@tariktekman.com

Ücret: Bir gün 70 Euro, 2 gün 120 Euro. Ücretin yarısı kayıt sırasında, kalan yarısı en geç 24 Şubat’ta ödenmelidir. Yerler sınırlı olduğu için lütfen erken kayıt yaptırın. Atölyeye bir hafta kalana kadar iptallerde ücret iadesi yapılır, bir haftadan az kalmışsa yerinize başka bir katılımcı bulunması koşuluyla iade yapılır. Ücrete atölye çalışması ve molalarda sunulacak çay ve atıştırmalıklar dahildir. Öğleyin bir saatlik yemek arası olacaktır. Lütfen yanınızda hafif bir öğle yemeği getirin.

Türkiye’den gelecek olanlar, Kıbrıs kış saatini kullandığı için Kıbrıs’tayken saatlerini bir saat geri almalıdırlar.

Her iki günde de Tary Yip bizimle çok sayıda hareket ve teknik paylaşacaktır. Bu atölye çalışmalarından daha çok faydalanmanız için, eğer bugüne kadar Tai Chi Temelleri eğitimini almadınızsa Tary Yip’in atölyelerinden önce almanızı öneririm:

Tai Chi Temelleri, Kıbrıs
Tai Chi Temelleri, İstanbul

Tai Chi Kılıç eğitimine katılacak olanların kılıçlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Kılıcınız yoksa, boyunuza uygun bir kılıç ve taşıma kılıfı satın almanıza yardımcı olmamız için lütfen kayıt sırasında boy uzunluğunuzu belirtin. Kılıç ve taşıma kılıfları Kıbrıs’ta el yapımı olarak üretilmektedir ve sipariş sırasına göre sahiplerine Kıbrıs’ta teslim edilecektir. Tai Chi Kılıç atölyesine kadar kılıç ve kılıfınızın yetişebilmesi için lütfen siparişinizi erken verin.

Ahşap Taiji Jian (Tai Chi Kılıcı), 150 TL

Taşıma Kılıfı 50 TL

Taşıma Kılıfı, 50 TL

Ahşap Tai Chi Kılıcı + Taşıma Kılıfı, 200 TL

Ahşap Tai Chi Kılıcı + Taşıma Kılıfı, 200 TL